Kontakter

null
null

Per Levin

CEO

Email: per.levin@leuze.com
Mobil/direkte: +46 (0)140 222 01

null
null

Tomas Gado

Sales Director

Email: tomas.gado@leuze.com
Mobil/direkte: +46 (0) 140 222 02

null
null

Peter Bystedt

Teknisk säljare (Västra och Södra Sverige)

Email: peter.bystedt@leuze.com
Mobil/direkte: +46 (0) 140 222 03

null
null

Martin Esbjörnsson

Teknisk säljare (Östra och Norra Sverige)

Email: martin.esbjornsson@leuze.com
Mobil/direkte: +46 (0) 140 222 04

null
null

Holger Nygaard Jensen

Salg (Danmark)

Email: holger.jensen@leuze.com
Mobil/direkte: +45 3085 9201

null
null

Heidi Eildal

Intern försäljning, Danmark och Sverige

Email: heidi.eildal@leuze.com
Mobil/direkte: +45 3085 9204

null
null

Per Schultz

Intern försäljning, Danmark och Sverige

Email: per.schultz@leuze.com
Mobil/direkte: +45 3085 9203

null